Historie sukcesu - Świadomość QUANTUM 2.0

Historie sukcesu

Z duchowością nigdy nie miałem nic wspólnego.  Rozwijam startup (...) i jest dużo stresu. Miałem takie stany, że czułem duże ciśnienie na sobie i miałem kołatanie serca, ciężko mi było spać w nocy.  Czułem na sobie ogromną presję na początku tych warsztatów. A na koniec szkolenia wiele osób powiedziało mi, że inaczej wyglądam, inaczej mówię. Radykalnie zmieniła się jakość mojego życia. Moja firma jest wielokrotnie większa. Jest coraz więcej pieniędzy, zatrudniam coraz więcej ludzi. A ja prowadzę to wszystko totalnie na luzie - bez żadnego stresu.
Właśnie zakończyłam warsztaty z Magdą i Pawłem. Mega!!! Tak przystępnie i po ludzku jak oni mówią o rozwoju duchowym i wyjaśniają kwestie rodem z fantasy, to po prostu majstersztyk. Gorąco polecam. U mnie cała masa przemian niemalże każdego dnia.
Wiedza warta miliony, kurs, który dla mnie jest bezcenny. Jeszcze raz głębokie ukłony dla Was za ten cudowny dar.
Skusiłam się i od tamtej pory życie weszło na inny level. Dużo większe zrozumienie wielu sytuacji, poczucie własnej mocy, mocy działania energii, kreowania jej, projektowanie własnej rzeczywistości to jest po prostu WOW i nie za bardzo da się to opisać słowami, to po prostu nagle zaczyna się czuć i to się dzieje, to się manifestuje i materializuje!
Polecam wszystkim wziąć udział w tych warsztatach. Tam zaczęła się moja przemiana! Już w trakcie warsztatów mąż powiedział mi, że zakochał się we mnie na nowo i potwierdza to do dnia dzisiejszego.