O nas - Świadomość QUANTUM 2.0

O nas

Paweł Sado

Przedsiębiorca, inwestor, podróżnik i autor – właściciel kanału „Świadomość QUANTUM 2.0” oraz programom poświęconym Prawu Przyciągania, fizyce kwantowej i rozwojowi duchowemu. Od 17 lat związany z rozwojem osobistym i duchowym. Swoją wiedzę zdobywał na całym świecie, w tym od mistrzów duchowych podczas licznych wyjazdów do Indii, Peru, Chin, na Hawaje.

Jest autorem warsztatów dotyczących rozwoju świadomości, które pomagają odzyskać radość z życia, stworzyć wyjątkowy związek i osiągać ponadprzeciętne wyniki w biznesie.

W wolnym czasie trenuje triathlon, a także jest uczestnikiem zawodów serii IronMan.

Magda Mleczkowska

Magda to ekspert psychologii energetycznej – najszybszych i w pełni bezpiecznych procesów transformacji podświadomości. Pomaga szybko zmienić umysł, emocje, charakter i odkryć wewnętrzny potencjał. Od ponad 13 lat zajmuje się pracą z energią, umysłem, rozwojem świadomości w życiu osobistym, partnerskim i w biznesie.

Prowadzi sesje indywidualne –  stosując najszybsze sposoby na zmianę jakości życia i charakteru poprzez zmianę podświadomych przekonań, stresu, traum, fobii oraz emocji.