Świadome relacje - Świadomość QUANTUM 2.0

Jaki Jest Następny Krok, by Wejść na Wyższy Poziom Świadomości i Jakości Życia?

Naucz się Tworzyć Świadome Relacje Pełne Zrozumienia i Namiętności

Jak? Dołącz do Programu Świadome Relacje, by Zrozumieć Przyczynę Cierpienia. Stwórz Właściwy Plan Działania i zbuduj Szczęśliwy Związek.

KROK 1: DOŁĄCZ DO KURSU
KROK 2: DOŚWIADCZ COACHINGU NA ŻYWO
KROK 3: CIESZ SIĘ ZMIANAMI W RELACJACH

Kiedy korzystasz z narzędzi „Świadome Relacje”
jakość życia się zmienia.

Oglądasz live’y Świadomość Quantum i zastanawiasz się… co dalej? Samo oglądanie i zgłębianie wiedzy nie da Ci oczekiwanych rezultatów. Czas wdrożyć narzędzia i plan działania „Świadomych Relacji” w życie.

Jak wygląda praca z nami?

PROSTO

Praca na warsztatach i kursach jest prosta i lekka. Zobacz szczegóły najbliższego wydarzenia: warsztaty.swiadomoscquantum.pl

SZYBKO

W przeciwieństwie do innych warsztatów rozwojowych, w których uczestniczyłeś, nie będziemy marnować Twojego i naszego czasu. Mamy obsesję na punkcie szybkich rezultatów.

EFEKTYWNIE

Po zastosowaniu wiedzy, narzędzi i wdrożeniu planu działania stworzonego na warsztatach Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.

Ile Cię kosztuje brak zmiany lub gdy zmiana dzieje się zbyt powoli?

Większość ludzi, mimo że medytuje, czyta książki, słucha inspirujących podcastów i ma dużą wiedzę nadal
nie rozumie, jak wykorzystać zdobyte informacje, aby mieć upragnione efekty.

Sama wiedza nie wystarczy, gdy nie masz odpowiednich narzędzi i strategii dlatego…

Czujesz stres lub przytłoczenie

Odczuwasz nieprzyjemne emocje

Wkładasz dużo pracy i wysiłku bez upragnionych efektów

Doświadczasz wzlotów i upadków, trudno jest zbudować trwałe szczęście

Nie masz energii i motywacji

Brakuje Ci pewności siebie i spokoju

Czujesz, że sytuacje lub ludzie działają przeciwko Tobie

Nie potrafisz aktywować Mocy do zmiany ‘najtrudniejszych’ życiowych obszarów

Istnieją drogi bez cierpienia! Wystarczy zbudować dobre podstawy – skoncentrować się na wiedzy, która działa i dobrać odpowiednie narzędzia do zmiany energii i materii.

Naucz się prostych i sprawdzonych sposobów, by wejść na drogę bez cierpienia!

Jak możesz z nami zmienić swoje życie ?

Sposób #1

Weź udział w Warsztatach – Stacjonarnie lub Online

Połączysz świat energii ze światem materii – aby zmiana mogła się zadziać skutecznie i pozostać z Tobą.

Podczas warsztatów otrzymasz wiedzę, narzędzia i stworzysz plan działania.

Zależy nam, byś zmienił swoje życie – a to zadzieje się tylko wtedy, gdy zaczniesz działać, dlatego zrobimy to razem!

Idealne dla: każdego, kto ceni swój czas, chce cieszyć się zmianą życia, mieć dużo więcej radości i lekkości, świadomie kreować swoje życie i doświadczyć skoku kwantowego (czyli życiowego przełomu)! A także dla osób, które chcą zrozumieć siebie i otaczający je świat.
Sposób #2

Zobacz Kurs On-line

Zobacz nasz katalog kursów. Już teraz możesz skorzystać z dostępnych, nagranych kursów, które pokażą Ci nową perspektywę na życie.

Dowiesz się:

  • Jaka jest prawda o tym, jak poruszać się w tej „rzeczywistości”, aby rozumieć o co tu chodzi i aby szczęście Ci „sprzyjało”.
  • Jak zrozumieć siebie – by przejść z wewnętrznej walki (niepokój, nadmierne myślenie, emocjonalność, brak pewności siebie) do pewności siebie, łagodności i spokoju.
  • Jak świadomie budować relacje z innymi (z obecnym/przyszłym partnerem, z dziećmi, w pracy).
  • Jak sprawić, że obfitość i bogactwo podążą za Tobą, a Ty je przyjmiesz.
  • Jak przywrócić swojemu ciału zdrowie, młodość i piękno.

W ramach wybranych kursów weźmiesz udział w sesjach na żywo, na których otrzymasz coaching od Magdy i Pawła.

Idealne dla: osób początkujących w tematach rozwoju świadomości oraz dla tych, którzy interesują się duchowością od dawna, ale nadal chcą odkrywać więcej i jeszcze bardziej cieszyć się życiem i jego obfitością.
Sposób #3

Naucz się Prawdziwej Medytacji

Naucz się Prawdziwej Medytacji i Uzdrawiaj Siebie.

Dzięki prawdziwej medytacji możesz uzdrowić swoje ciało fizyczne, emocje, relacjewszystkie te obszary, w których dziś jest Ci trudno.

Wiele osób korzysta z medytacji prowadzonych, które mogą przynieść dobry nastrój i drobne zmiany w życiu – ale nie mają one takiej Mocy jak samodzielnie wykonana Prawdziwa Medytacja…

Właściwie wykonany proces Medytacji pozwala na uwolnienie z Twojego ciała stresu, który gromadził się przez całe Twoje życie i przyniesie więcej: lekkości, lepszego nastroju, powrotu do zdrowia, jasności umysłu, lepszych decyzji, słyszenia swojej intuicji.

Idealne dla: osób chcących być jeszcze bliżej swojej prawdziwej natury, tych, które nigdy nie medytowały lub które medytują od dawna i dla tych, które pracują ze swoją podświadomością lub ciałem energetycznym, ale chcą przetransformować obszary, które jeszcze ich blokują.

REKOMENDACJE

AREK L.
Z duchowością nigdy nie miałem nic wspólnego.  Rozwijam startup (...) i jest dużo stresu. Miałem takie stany, że czułem duże ciśnienie na sobie i miałem kołatanie serca, ciężko mi było spać w nocy.  Czułem na sobie ogromną presję na początku tych warsztatów. A na koniec szkolenia wiele osób powiedziało mi, że inaczej wyglądam, inaczej mówię. Radykalnie zmieniła się jakość mojego życia. Moja firma jest wielokrotnie większa. Jest coraz więcej pieniędzy, zatrudniam coraz więcej ludzi. A ja prowadzę to wszystko totalnie na luzie - bez żadnego stresu.
NATALIA I.
Właśnie zakończyłam warsztaty z Magdą i Pawłem. Mega!!! Tak przystępnie i po ludzku jak oni mówią o rozwoju duchowym i wyjaśniają kwestie rodem z fantasy, to po prostu majstersztyk. Gorąco polecam. U mnie cała masa przemian niemalże każdego dnia.
BEATA T.
Wiedza warta miliony, kurs, który dla mnie jest bezcenny. Jeszcze raz głębokie ukłony dla Was za ten cudowny dar.
JOANNA N.
Skusiłam się i od tamtej pory życie weszło na inny level. Dużo większe zrozumienie wielu sytuacji, poczucie własnej mocy, mocy działania energii, kreowania jej, projektowanie własnej rzeczywistości to jest po prostu WOW i nie za bardzo da się to opisać słowami, to po prostu nagle zaczyna się czuć i to się dzieje, to się manifestuje i materializuje!
GRAŻYNA P.
Polecam wszystkim wziąć udział w tych warsztatach. Tam zaczęła się moja przemiana! Już w trakcie warsztatów mąż powiedział mi, że zakochał się we mnie na nowo i potwierdza to do dnia dzisiejszego.

Otrzymaj BEZPŁATNIE 3 Filmyi!

5 Minut
Zmiany Świadomości

Ile Cię kosztuje brak zmiany lub gdy zmiana dzieje się zbyt powoli?
Zobacz serię 3 filmów i dokonaj konkretnych zmian, które poprawią jakość Twojego życia.